Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Gözde evden eve nakliyat firmamız, taşımacılık sektörüne ilk adımlarını 2010 yılında atmıştır. Bünyesinde bulunan 5’e yakın araç modeli sayesinde tüm yükler hızlı, güvenli ve kurumsal bir şekilde taşınmaktadır. Firmamızın hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Genel olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve asansörlü nakliye gibi faaliyetler gösterilmektedir. Ayrıca Diyarbakır merkezli olmak üzere 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlenmektedir. Gözde nakliyat kurumsal bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Gerek ambalajlama gerekse taşıma işlemleri yenilikçi ve teknolojik ekipmanlar ile yapılmaktadır. Ayrıca firmamız hızlı hizmet anlayışı gereği tüm ilçelere 2 saat içerisin de araç yönlendirmektedir. Taşınacak olan her türlü eşya titizlik ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir.

Temel Hedeflerimiz

Gözde evden eve nakliyat firmamızın ilk önceliği eşya sahiplerinin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına kar marjları çok düşük bir seviye de tutulmaktadır. Şehirler arası nakliye ve şehir içi nakliye hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız, müşterilerden gelen  özel talepleri anlık olarak karşılamaktadır. Evden eve nakliyat personellerimiz gayet güler yüzlü bir hizmet sunmakla beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Ayrıca tüm ev eşyaları ve tekstil ürünleri marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Firmamız kaliteli bir taşımacılık hizmetini ekkonomik fiyatlar ile sunmayı hedef olarak benimsemiştir.

Fiyat Politikamız

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sayıları, hizmet içeriği, taşıma güzergahının uzunluğu göz önünde bulundurulmaktadır. Gözde nakliye firmamız müşterilerine özel indirimler yaparak bu fiyatları büyük ölçü de düşürmektedir. Ayrıca ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteği sayesinde müşterilerimizin en doğru maliyet bilgisine ulaşmaları sağlanmaktadır. Gözde nakliyat, parça eşyalar, tek tük mobilyalar, ofis malzemeleri için en ufak bir işçilik ücreti talep etmemektedir. Ayrıca Diyarbakır’ın geneline asansörlü taşımacılık hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. Eşyaların teslimatı yapılmadan ve montajları tamamlanmadan önce herhangi bir ücret talebin de bulunulmamaktadır. Firmamız tüm paketleme hizmetlerini ücretsiz bir şekilde vermektedir.

Güvenli Evden Eve Nakliyat

Gözde tarafından verilen tüm hizmetler güvenli taşıma mantığı ile şekillenmektedir. Eşyaların zarr görmemesi veya deforme olmamasıı için çeşitli önlemler alınmaktadır. Araç modellerimiz yeni teknolojiler ile dizayn edilmiştir. Güvenli evden eve nakliyat adı altında sigortalı taşımacılık desteği de sağlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek evinizde ve ofisiniz de bulunan eşyaların sıfır risk ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

Avrupa standartlarına uygun, Çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.
• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

Vizyonumuz

• Müşteri Memnuniyeti
• Personellerimizin memnuniyeti.
• Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak
• Bilişim teknolojileri ile Müşteri İlişkilerini geliştirmek.

Taşınmayı mı Planlıyorsunuz ?

EVDEN EVE NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ !

GÖZDE Diyarbakır EVDEN EVE NAKLİYAT

0530 739 49 85

TÜRKİYE'NİN 81 İLİ VE İLÇESİNE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ SUNUYORUZ.

Hotline
+905307394985